До всіх новин

Град завдав шкоди на суму понад 52 000 грн

10.09.2019

До відділу врегулювання АТ «СГ «Ю.БІ.АЙ – КООП» звернулися представники двох організацій споживчої кооперації Чернівецької області з повідомленнями про схожі страхові випадки. Як у самому місті Сторожинець, так і у с. Панка Старожинецького району в наслідок буревію з градом пошкодження зазнало майно, яке було застраховано. А саме декілька кафе, ресторан та магазин.

У кожному з випадків градом були пошкоджені конструктивні елементи будівель. Загальна сума збитку становила 52 180,61 грн. Відповідно умовам добровільного договору страхування майна, страховою компанією «Ю.БІ.АЙ – КООП» представники споживчої кооперації України отримали відшкодування у повному обсязі та в максимально короткий термін, що надало їм можливість швидко відновити приміщення, не припиняючи своєї діяльності.

«Неможливо застрахуватися від поганої погоди, але можна захистити своє майно від її наслідків. – зазначив генеральний директор АТ «СГ «Ю.БІ.АЙ – КООП» Андрій Мороз. – В споживчій кооперації вже знають, що ми завжди намагаємось допомогти максимально швидко, розуміючи, що кожен день простою – це можливі додаткові збитки для кооперативного магазину чи кафе.  У даному випадку увесь процес від повідомлення про страховий випадок до отримання коштів підприємством зайняв менш двох тижнів».

Поділитися
  • 242
  • 0