До всіх новин

«Ю.БІ.АЙ – КООП» отримала позитивну рекомендацію від МЗС Польщі стосовно акредитації страхових компаній

04.09.2019

АТ «СГ «Ю.БІ.АЙ – КООП» отримала позитивну рекомендацію від Департаменту консульської служби Міністерства Закордонних Справ Польщі стосовно акредитації страхових компаній. Про це йдеться в офіційному листі Консульського відділу Посольства Республіку Польща в Україні, який надійшов до страхової компанії.

У листі за підписом Керівники Консульського відділу Посольства Республіки Польща в Україні зазначено, що страхові полісі АТ «СГ «Ю.БІ.АЙ – КООП» можуть бути подані разом із заявою на отримання національної візи. «Ці поліси будуть верифіковані згідно з вимогами, що містяться у ст. 25 п.1 абз. 2а Закону «Про іноземців» від 12 грудня 2013 р., а також ст. 15 Розпорядження Європейського парламенту і Ради (WE) № 810/2009 від 13 липня 2009 р., що встановлює Візовий кодекс ЄС», – йдеться у повідомленні.

Як повідомлялося раніше, цьогоріч керівництво АТ «СГ «Ю.БІ.АЙ – КООП» провело зустріч з німецькими колегами з числа найбільших страхових компаній ФРГ. Серед питань, що були обговорені під час зустрічі, низка стосувалася страхування майнових інтересів українців за кордоном.

Поділитися
  • 411
  • 1