Програма страхування “КАСКО Розумний захист” для юр осіб

Програма КАСКО для автомобілів вартістю від 700 000 грн, яка передбачає встановлення додаткового антиугінного обладнення за рахунок страхової компанії.

Загальні умови страхування:

  • ТЗ, що приймаються на страхування (всі умови виконуються одночасно):
    • ТЗ іноземного виробництва вартістю від 800 тис. грн. до 2 500 тис. грн.,які не є предметом застави,
    • ТЗ, якими керують водії зі стажем більше 3 років та віком більше 22 років,
    • ТЗ, вироблені у період з 2011 року по 2017 рік (за датою виробництва вказаною у свідоцтві про реєстрацію)
  • Порядок сплати страхового платежу: одноразово або двома рівними частинами протягом 3 (трьох) місяців с дати початку дії договору страхування
  • Термін дії страхового захисту – 12 місяців з додатковим пільговим періодом* 15 днів
  • UBI-COOP безкоштовно встановлює на Застрахований ТЗ систему супутникової охорони GPS (Benish GPS)** з оплатою замість Страхувальника абонентської плати за 12,5 міс.

* Пільговий період – термін з моменту закінчення діючого договору страхування, протягом якого UBI-страхування здійснює визнання випадків, які настали протягом цього періоду, страховими без переукладеного нового договору страхування, за умови, якщо Страхувальник протягом 1 календарного місяця переуклав раніше діючий договір страхування, за яким сплачена страхова премія.

**BENISH GPS – це сучасна супутникова система для безпеки автомобіля, програмний комплекс, який встановлюється на транспортний засіб  для запобігання будь-яких спроб незаконного заволодіння транспортним засобом зцілодобовим диспетчерським центром Benish GPS.

*** Страхувальник надає згоду на обробку, отримання та використання Страховиком у господарській діяльності і для виконання  договору страхування  будь-яких даних щодо Застрахованого ТЗ, в тому числі, але не виключно, щодо його місцезнаходження, швидкості та маршруту руху, інших даних, які технічно можливо отримувати за допомогою встановленої системи охорони Benish.  

Програма страхування “КАСКО Розумний захист” для юр осіб