Програма страхування “КАСКО Розумний захист”

Програма КАСКО для автомобілів вартістю від 700 000 грн, яка передбачає встановлення додаткового антиугінного обладнення за рахунок страхової компанії.

Загальні умови страхування:

  • ТЗ, що приймаються на страхування (всі умови виконуються одночасно):
    • ТЗ іноземного виробництва вартістю від 800 тис. грн. до 2 500 тис. грн.,які не є предметом застави,
    • ТЗ, якими керують водії зі стажем більше 3 років та віком більше 22 років,
    • ТЗ, вироблені у період з 2011 року по 2017 рік (за датою виробництва вказаною у свідоцтві про реєстрацію)
  • Порядок сплати страхового платежу: одноразово або двома рівними частинами протягом 3 (трьох) місяців с дати початку дії договору страхування
  • Термін дії страхового захисту – 12 місяців з додатковим пільговим періодом* 15 днів
  • UBI-COOP безкоштовно встановлює на Застрахований ТЗ систему супутникової охорони GPS (Benish GPS)** з оплатою замість Страхувальника абонентської плати за 12,5 міс.

* Пільговий період – термін з моменту закінчення діючого договору страхування, протягом якого UBI-страхування здійснює визнання випадків, які настали протягом цього періоду, страховими без переукладеного нового договору страхування, за умови, якщо Страхувальник протягом 1 календарного місяця переуклав раніше діючий договір страхування, за яким сплачена страхова премія.

**BENISH GPS – це сучасна супутникова система для безпеки автомобіля, програмний комплекс, який встановлюється на транспортний засіб  для запобігання будь-яких спроб незаконного заволодіння транспортним засобом з цілодобовим диспетчерським центром Benish GPS.

*** Страхувальник надає згоду на обробку, отримання та використання Страховиком у господарській діяльності і для виконання  договору страхування  будь-яких даних щодо Застрахованого ТЗ, в тому числі, але не виключно, щодо його місцезнаходження, швидкості та маршруту руху, інших даних, які технічно можливо отримувати за допомогою встановленої системи охорони Benish.  

Програма страхування “КАСКО Розумний захист”