Страхування дітей від нещасного випадку

Всі батьки бажають максимально захистити своїх дітей від незгод, які можуть спіткати їх у повсякденному житті. Але бути поруч з дитиною 24 години на добу фізично неможливо. Що ж робити?

Добровільне медичне страхування дітей від нещасних випадків - це надійний спосіб подбати про безпеку та здоров'я вашої дитини!

Страхова компанія «Ю.БІ.АЙ. – КООП» пропонує низку страхових продуктів, серед яких батьки можуть вибрати варіант, який підходе саме їм та їх дитині.

Бажаєте застрахувати дитину на період її перебування у дитячому садку або школі? Без проблем.

Вважаєте за необхідно додатково застрахувати малечу під час занять спортом чи відвідування секцій? Так, це теж можливо?

Потрібне страхування 24 години на добу, 7 днів на тиждень, 365 днів на рік, яке буде розповсюджуватися й на навчальні заклади, й на спортивні секції, і на будь-які види дозвілля дитини, тим самим максимально забезпечити її захист? У нас є ї така можливість!

Пропонуємо наступні програми страхування: "Навчання", " Навчання,Спорт", "Навчання, Дозвілля" . Страховий захист діє протягом навчального дня при знаходженні застрахованої особи у навчальному або дошкільному закладі та протягом проведення навчальних заходів (екскурсій, походів до театру, кіно тощо), а також на шляху до навчального закладу з дому та у зворотному напрямку. Також страховий захист діє протягом відпочинку , під час заняття спортом (відвідування уроків фізичного виховання, спортивних секцій), якщо це враховано відповідною програмою страхування.

Можуть бути застраховані діти від 1 до 16 років включно. Страхові ризики:смерть, встановлення І, ІІ або ІІІ групи інвалідності, тимчасова втрата працездатності. Страхова сума - до 50 000 грн. включно (більше - за погодженням). Страховий тариф -від 0,39%.

Страхування дітей від нещасного випадку

Переваги

Цілодобовий захист
Цілодобовий захист
Зрозумілий договір без
Зрозумілий договір без "мелкого шрифту"
Швидке врегулювання страхових випадків
Швидке врегулювання страхових випадків