Страхування від нещасних випадків на транспорті для юр осіб

Здійснюється страхування від нещасного випадку водія та пасажирів під час поїздки на транспортному засобі, що належить юрідичній особі.

Страхова сума встановлюється за погодженням. Страхові ризики - Смерть Застрахованої особи внаслідок нещасного випадку під час поїздки на забезпеченому транспортному засобі;
Стійка втрата працездатності Застрахованою особою (встановлення І, ІІ або ІІІ групи інвалідності) внаслідок нещасного випадку під час поїздки на забезпеченому транспортному засобі;
Тимчасова втрата Застрахованою особою працездатності внаслідок нещасного випадку під час поїздки на забезпеченому транспортному засобі.

Страховий тариф - від 0,1%.

Страхування від нещасних випадків на транспорті для юр осіб

Что вы получаете?Надійний страховий захистАТ "СГ "Ю.БІ.АЙ - КООП" стабільно знаходиться серез кращих компаній за рейтингом "світлофор" МТСБУ.Швидкість виплатАТ "СГ "Ю.БІ.АЙ - КООП" завжди намагається проводити виплати максимально швидко. Наприклад, не зважаючи на те, що Законом у компанії є 90 днів на врегулювання випадків до договорам "автоцивілки", наш показник по цьому напрямку в середньому всього 64 дні.Іднивідуальний підхідМи завжди готові йти на зустріч клієнту і робити процес страхування максимально комфортним для нього!

Что вы получаете?