Публічні договори

ДОГОВІР ПУБЛІЧНОЙ ОФЕРТИ АТ «СГ «Ю.БІ.АЙ – КООП»

Даний договір визначає порядок, умови, права і обов'язки сторін при використанні інформаційно-технічних засобів (ІТС), реалізованих на інтернет сайті https://www.ubi.ua з метою підбору, розрахунку та оформлення страхових послуг (Далі – Послуги), які надаються АТ «СГ «Ю.БІ.АЙ –КООП» (Далі – Постачальник Послуг).

  1. Визначення:

1.1. Публічна Оферта - цей договір публічної оферти.

1.2. Прийняття публічної оферти - повна та беззастережна згода з умовами Публічної оферти та прийняття Оферти Користувачем для можливості використання інформаційно технічних засобів (ІТС), реалізованих на інтернет сайті https://www.ubi.ua з метою пошуку, розрахунку, підбору , оформлення та оплати Послуг страхування, які надаються постачальником Послуг.

1.3. Сторони публічного договору оферти: Приватне акціонерне товариство «Страхова група «Ю.БІ.АЙ – КООП» та Користувачі/Клієнти

1.4. Приватне акціонерне товариство «Страхова група «Ю.БІ.АЙ – КООП – приватне акціонерне товариство, зареєстроване відповідно до чинного законодавства України (код ЄДРПОУ 31113488), яке займається реалізацією страхових продуктів відповідно з наявними у компаніями ліцензіями.

1.5. Користувачі - всі користувачі інтернету, фізичні та юридичні особи, які зайшли на сайт з метою підбору, розрахунку, оформлення і покупки страхових Послуг, які надає АТ «СГ «Ю.БІ.АЙ – КООП».

1.6. Інтернет сайт https://www.ubi.ua - публічний, відкритий для вільного доступу і доступний всім користувачам інтернету веб-сайт https://www.ubi.ua. Є офіційний веб-сайтом ПАТ «Страхова група «Ю.БІ.АЙ – КООП».

1.7. Страхові послуги - комплекс дій, що надаються Постачальником Послуг Користувачу, після оплати.

Обсяг Послуги та початок її надання вибираються Користувачем самостійно, при створенні Замовлення, з наданих на Сайті варіантів. Згідно з умовами даної Публічної оферти постачальник послуг не зобов'язан надавати Клієнтам будь-яких інших послуг, крім заявлених при створенні Замовлення на Сайті.

Перелік послуг, які надаються Користувачеві/Клієнту в рамках замовлення може бути змінений Постачальником Послуг в односторонньому порядку, без повідомлення Користувача.

1.8. Внутрішній договір страхування (Електронний Страховий поліс ОСЦПВВНТЗ) - електронний договір обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів, який діє виключно на території України;

1.9.Страховой поліс - єдина форма внутрішнього договору страхування, яка посвідчує укладення такого договору і затверджується Уповноваженим органом за поданням МТСБУ.

1.10. Моторне (транспортне) страхове бюро України (МТСБУ) — єдине об'єднання страховиків, які здійснюють обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів за шкоду, заподіяну третім особам (ОСЦПВВНТЗ). Участь страховиків у МТСБУ є умовою здійснення діяльності щодо обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів

Перевірка справжності договору внутрішнього страхування - здійснюється на інтернет сайті -https://policy-web.mtsbu.ua/

1.11. Договір добровільного страхування подорожуючих за кордон - договір оформлений в електронному вигляді, через ІТС https://www.ubi.ua, предметом, якого є майнові права Застрахованої особи, які не суперечать законодавству України, пов'язані з життям, здоров'ям, дієздатністю Застрахованої особи, непередбаченими витратами, під час подорожі.

1.12.Заказ послуги страхування - Оформлений на Сайті запит Користувача/Клієнта на отримання Послуг, самостійно обраних на Сайті, що передбачає закріплення Користувачем/Клієнтом обраної на Сайті послуги за конкретною особою (або особами). Оформлення, передбачає повну оплату Послуги. Оформлені страхові договори надходять в електронному вигляді на електронну пошту Користувача/Клієнта та/або доступні через форму завантаження у веб-браузері Користувача/Клієнта.

 2. Достовірність даних, які вводятся користувачем

Введення даних при замовленні Послуги повинно бути українською мовою. Виключення: дані офіційних документів (наприклад, Прізвище та Ім’я у закордонному паспорті громадянина України), які прописані іншою мовою.

Користувач несе відповідальність за правильність заповнення та достовірність наданої інформації.

Інтернет сервіс https://www.ubi.ua, не несе відповідальності в разі надання недостовірної інформації Користувачем і наслідків, які можуть виникати через укладення договору з використанням недостовірної інформації.

Надання недостовірних даних може бути причиною відмови у виплаті страхового відшкодування у разі настання страхового випадку.

У разі виявлення помилок у вже укладених договорах Користувач зобов'язаний негайно ообисто звернутися до страхової компанії та повідомити про помилку у письмовій формі заявою встановленого зразку.

3. Реєстрація

Для замовлення Послуги на Сайті, Користувач в обов'язковому порядку повинен пройти процедуру реєстрації на сайті. При реєстрації Користувачем повинні бути вказані такі дані: номер мобільного телефону, адреса електронної пошти і ПІБ.

4. Обробка персональних данних

Користувач сервісу https://www.ubi.ua (далі - Страхувальник), укладаючи страховий договір, надає Страховику та його агенту згоду на обробку своїх персональних даних (далі - ПД), як вказаних у Договорі так і тих, що стануть відомі Страховику в процесі виконання Договору, в тому числі на передачу ПД іноземним суб'єктам відносин, пов'язаних із ПД, з метою виконання вимог законодавства, Договору та інших договорів, в тому числі перестрахування, реалізації прав, наданих Страховику законодавством або договором та забезпечення реалізації податкових відносин та відносин у сферах бухгалтерського обліку, аудиту, фінансових послуг та послуг асистансу, реклами, маркетингових та актуарних досліджень, оцінки якості сервісу. Дійсним Страхувальник також підтверджує, що він отримав від Страховика письмове повідомлення про свої права, як суб’єкта ПД, визначені законом, мету збору даних та осіб, яким передаються його ПД.

Приєднанням цього Договору Страхувальник підтверджує та визнає, що: до укладення Договору на виконання вимог Закону України «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг» Страховик або його агент надав, а Страхувальник отримав та ознайомився зі всією інформацією в обсязі та в порядку, що передбачені частиною 2 статті 12 Закону; вся зазначена інформація та всі умови Договору йому зрозумілі; Договір не укладається Страхувальником під впливом помилки, тяжких обставин, примусу, насильства; Страхувальник має необхідний обсяг правоздатності та дієздатності для укладення Договору.

5. Відмова від реєстрації

Відмова від реєстрації Користувач може відмовитися від використання Сайту, видаливши свої облікові дані і особистий аккаунт. Запит про видалення повинен бути відправлений на електронну пошту Служби підтримки через форму зворотного зв’язку на Сайті. Після видалення у Користувача не буде можливості відновити записи розділу «Особистий кабінет» (включно зі списком замовлень, накопичені бонуси, облікові дані).

6. Оплата послуги

Користувач самостійно вибирає відповідний йому метод оплати Послуги серед можливих для даного виду Послуги. Послуги по оплаті за допомогою платіжної картки міжнародних платіжних систем VISA/MASTERCARD з використання системи Liqpay або онлайн-сервісу прийому платежів Portmone.

Користувач несе повну, одноосібну відповідальність за всі комісійні витрати та інші, визначені банком витрати, які можуть бути додані до вартості емітентом банківської карти. Користувач дає згоду на обробку своїх персональних платежів. При обраному способі оплати банківською картою Користувач вказує платіжну інформацію, пов'язану з банківськими картами, а саме: номер карти, термін дії, CVV-код. Дана інформація вводиться на захищеній сторінці системи LiqPay ПриватБанку або онлайн-сервісу прийому платежів Portmone.

7. Доставка електронних полісів

Доставка електронних договорів страхування здійснюється виключно в електронному вигляді на електронну адресу, яку користувач вказав при реєстрації і оформленні Послуги.

Електроні договору страхування (поліси ОСАГО, поліси добровільного туристичного страхування під час подорожі) мають таку ж юридичну силу як і паперові договору.

Електронний договору страхування не потребує обов’язкового роздрукування в паперовому вигляді. Таке нововведення закріплене Розпорядженням Нацкомфінпослуг від 31.08.2017 № 3631, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 27.09.2017 за №1197/31065 «Про затвердження Змін до Положення про особливості укладання договорів обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів».

8. Права, обов'язки і відповідальність сторін

Користувач має право:

- Користуватися всіма доступними сервісами і інформаційними розділами сайту з метою аналізу, вибору, оформлення, замовлення, оплати або вивчення доступних Послуг.

- Здійснювати Замовлення послуги для третіх осіб або від їхнього імені, тільки якщо він був уповноважений даними особами на вчинення вибору і Замовлення послуги, а також на надання їх персональних даних, необхідних для Замовлення послуги.

Користувач зобов'язаний:

Виконувати умови Замовлення послуги, встановлені Постачальником Послуг , включаючи, але не обмежуючись, виплатою всіх сум у відповідний час, і відповідно до встановлених тарифів, правилами і обмеженнями Постачальника послуги.

Користувачі несуть відповідальність, повідомлені і усвідомлюють, що:

Всі етапи створення Замовлення послуги: даних для розрахунку вартості, вибір послуги, внесення даних Користувача, вибір методів оплати та інше - це виключно самостійний вибір Користувача. Користувач несе повну відповідальність за правильність даних, що вводяться ним при замовленні послуги. Внесена Користувачем інформація автоматично фіксується на Сайті, і у внутрішній базі Постачальника послуги для подальшого формування Послуги. Користувачі самі несуть відповідальність за несвоєчасне звернення з претензіями або недотримання передбачених формальностей.

Адміністрація Сайту має право:

На свій розсуд, в будь-який момент вносити будь-які зміни на Сайті без спеціального повідомлення або попередження користувачів, додавати нові і/або скорочувати наявні Послуги, доступні на Сайті сервіси і функціонал, змінювати дизайн, правила бонусної програми, додавати/скорочувати методи оплати доступні користувачам для оплати Послуг на Сайті, змінювати вартість надаваних Послуг. Без повідомлення користувачів призупинити надання послуг на Сайті з метою проведення технічних робіт.

Виправляти будь-які помилки в вартості Послуг на Сайті і/або в Ваше замовлення (сплачених і несплачених), замовлених за хибною ціною. В даному випадку, якщо це можливо, Користувачеві буде запропоновано зберегти замовлення з правильною ціною або анулювання Послуги без утримання штрафу. На свій власний розсуд, відмовляти Користувачам у доступі до Сайту і пропонованим Послуг, в будь-який час і з будь-яких причин, без пояснень і повідомлення Користувача. Збирати інформацію про замовлення Користувача на сайті з метою повідомлення Користувача про спеціальні пропозиції, акції та додаткових послугах, доступних на сайті. Пропонувати Користувачеві платні або безкоштовні додаткові Послуги. Залежно від кроку Замовлення послуги, на якому пропонується додаткова послуга, її вартість або включається в загальну вартість Послуги, або пропонується до оплати окремо.

9. Захист, зберігання і обробка персональних даних

Адміністрація сайту використовує загальноприйняті стандарти захисту інформації та персональних даних від втрати, неправильного використання, зміни або знищення. На виконання вимог Закону України «Про захист персональних даних» №2297-VI від 01.06.2010 (далі - Закон).

В розумінні Закону під персональними даними є будь-яка інформація про Користувача, в тому числі, але не виключно, прізвище, ім'я, по батькові, дата і місце народження, адреса, телефон, паспортні дані та дані інших документів (необхідних для Замовлення послуги), ідентифікаційний номер, професія, інформація про належне йому майно, а також інші відомості, що надаються при замовленні послуги.

При укладанні цього Договору публічної оферти (акцепт оферти), Користувач надає Адміністрації сайту своє повне необмежене терміном, безвідкличне згоду на обробку його персональних даних будь-яким способом, передбаченим Законом, з метою здійснення своєї діяльності, пов'язаної з нею фінансово-господарської діяльності, а також відмовляється від письмового повідомлення про включення інформації про нього до бази персональних даних сайту/Адміністрації сайту та Постачальника послуги, передачу та/або надання доступу третім особам без отримання додаткової згоди Користувача. Користувач підтверджує, що ознайомлений з правами як суб'єкта персональних даних, відповідно до Закону. Користувач надає свою згоду на отримання SMS повідомлень і електронних/паперових листів від Сайту та АТ «СГ «Ю.БІ.АЙ – КООП» та її партнерів, які пов’язані з наданням страхових послуг.

10. Розірвання Договору публічної оферти

Адміністрація сайту має право, в будь-який час, на свій власний розсуд, змінювати або редагувати даний Договір публічної оферти без попередження про це Користувача. Подальше ж використання Користувачем цього Сайту означає, що Користувач автоматично прийняв змінений або відредагований Договір публічної оферти. Цей Договір публічної оферти може бути розірваний у будь-який час за ініціативою Користувача або Адміністрації сайту, шляхом направлення іншій стороні відповідного повідомлення замовним листом поштою.

11. Дія Договору публічної оферти

Договір набуває чинності з моменту його укладення (акцепту оферти) і діє протягом невизначеного часу.

 

Джерело: https://www.ubi.ua © JSC “IG “UBI-COOP”