Відповіді на запитання

Чи обов’язкова наявність туристичного страхового поліса для виїзду за кордон?

Все залежить від країни, в яку ви маєте намір їхати. У Візовому кодексі ЄС є обов’язкова вимога страхового поліса. Але для власників біометричних паспортів дана вимога є не обов’язковою. І в цьому випадку, вирішувати мандрівникові, купувати страховий поліс чи ні.

Для прикладу, наведемо цифри. День перебування в лікарні Європи обходиться в середньому € 400, операція – від € 5 000, доставка вертольотом санітарної авіації в найближчу мед. установу – близько € 3 000. Якщо поліс є, рахунки оплачує страхова компанія в рамках обумовленого ліміту. Якщо немає, пацієнт всі медичні послуги і ліки оплачує самостійно.

Що покриває базовий страховий поліс для виїжджаючих за кордон?

Стандартні умови страхування виїжджаючих за кордон покривають:

 • Невідкладну медичну допомогу (амбулаторну або стаціонарну).
 • Транспортування до найближчого медичного закладу.
 • Медичну евакуацію – доставку застрахованого до медичного закладу в рідній країні, якщо це доцільно.
 • Репатріацію тіла в разі смерті застрахованого.
 • Придбання ліків, призначених лікарем.
 • Невідкладну стоматологічну допомогу в рамках ліміту.

Та інші витрати передбачені договором та програмою (маємо більше 5 варіантів програм страхування)

Скільки коштує туристична страховка?

Стандартний поліс на одну людину на 10 днів подорожі по Європі з покриттям € 30 000 обійдеться близько € 7 (залежно від розміру франшизи та набору додаткових опцій програми страхування)

Що не покриває туристичний страховий поліс?

Базовими виключеннями (можуть різнитись за програмами страхування) є:

 • Лікування травм, отриманих в форс-мажорних обставин: в ході військових конфліктів, громадських заворушень, революцій або терактів, а також під час перебування в країнах, відвідування яких не рекомендовано МВС України.
 • Лікування захворювань, що виникли до укладення договору, якщо інше не погоджено із страховиком.
 • Лікування захворювань і травм, стали наслідком дій, пов’язаних з невиправданим ризиком для життя і здоров’я, виконання фізичної роботи за наймом (якщо страховий поліс оформлений не з цією метою), заняття професійним спортом або участі в змаганнях.
 • Медичні товари і медикаменти для оздоровлення та профілактики: вакцини, вітаміни, профілактичний огляд, санаторно-курортне лікування тощо
 • Лікування травм, які застрахований отримав під дією алкоголю або наркотиків. Косметичні та пластичні операції.
 • Стоматологічні послуги (крім екстреного лікування).
 • Пологи.

Окремими програмами страхування цей перелік виключень може бути розширений чи звужений.

Чи покриває страховий поліс втрату / викрадення документів за кордоном?

Серед продуктів тревел-страхування можна вибрати розширені програми страхування. Такі поліси покривають втрату/ викрадення документів за кордоном у певному ліміті визначеному договором. Страхова компанія відшкодовує витрати на отримання довідки (дозволу) консульства на виїзд з країни тимчасового перебування та відновлення таких документів (включаючи супутні витрати).

Який поліс краще придбати електронний або паперовий? Електронний поліс обов’язково роздруковувати?

Обидва поліса підходять для отримання допомоги. При цьому досить зберегти на свій смартфон файл страхового поліса і при необхідності його пред’явити. Також в полісі вказані номери телефонів асистансу та номер самого поліса, які будуть потрібні в разі настання страхового випадку.

Чи можна оформити туристичну страховку перебуваючи вже в іншій країні?

На жаль, так зробити неможливо. Головна умова для активації туристичного поліса – це виїзд за кордон України.

Що робити, якщо стався страховий випадок за кордоном?

Звернутися до асистуючої компанії. Контакти вказані в полісі страхування, тому поліс необхідно тримати при собі. При спілкуванні з оператором необхідно вказати свої ПІБ, номер контактного телефону, адресу місця знаходження, назву страхової компанії, № договору страхування, термін його дії, описати проблему і характер необхідної допомоги. Асистуюча компанія реєструє страхова подія і організовує надання медичної допомоги тих медичних закладах, які знаходяться в місці перебування клієнта. Після надання медичної допомоги Застрахованій, асистуюча компанія здійснює оплату послуг медичного закладу.

Які документи потрібні для отримання відшкодування по страховому випадку за кордоном?

Під час консультації або огляду лікаря обов’язково надайте йому оригінал страхового поліса. У свою чергу, від лікаря потрібно отримати копію медичного висновку і рецепти на медикаменти. А якщо у вашій ситуації довелося частково оплатити медикаменти або лікування, то обов’язково збережете всі чеки і документи. Ми компенсуємо ці витрати після вашого повернення в Україну.

Чи існує туристична страховка для вагітних?

Програми страхування включає в себе невідкладну гінекологічну допомогу до 7 місяці вагітності.

Чи надійна Ваша компанія?

Так, АТ «СГ «Ю.БІ.АЙ – КООП» є надійною страховою компанією. Наприклад, за рейтингом Моторного (транспортного) страхового бюро України наша компанія входить до числа найкращих страхових компаній України. Що стосується фінансовою стабільності, то її високий рівень підтверджено рейтингами незалежних рейтингових агентств (з свіжими рейтингами ви завжди можете ознайомитися у відповідному розділі нашого сайту).

Де знаходиться головний офіс компанії?

Центральна дирекція АТ «СГ «Ю.БІ.АЙ – КООП» знаходиться за адресою: м. Київ, пр. Перемоги, 41-А, поверх 2

Чи довго ваша страхова компанія працює на страховому ринку?

Страхова компанія Ю.БІ.АЙ – КООП працює на українському ринку з 2000 року.

Від яких ризиків страхується майно?

Майно страхується від наступних ризиків:

 • «Пожежа, Вибух, Удар блискавки»:  пошкодження або знищення Застрахованого майна внаслідок пожежі, удару блискавки, вибуху газу, що використовується в побуті, падіння на Застраховане майно пілотованих літальних об’єктів або їх уламків;
 • «Стихійне явище»:   пошкодження або знищення Застрахованого майна внаслідок дії стихійних явищ (вітру (включаючи шквал і смерч), сильного дощу (зливи), граду, снігопаду, паводі, селю, зсуву, обвалу);
 • «Знищення або пошкодження водою в результаті її витоку»:  пошкодження або знищення Застрахованого майна внаслідок раптового і непередбаченого впливу води, що витекла з водопровідної, каналізаційної, опалювальної систем або системи пожежогасіння;
 • «ПДТО» ( Протиправних дій третіх осіб):  пошкодження, знищення або втрата Застрахованого майна внаслідок протиправних дій третіх осіб (крадіжка зі зломом, грабіж, розбій, підпал, інші умисні дії третіх осіб);

«Цивільна відповідальність» Страхувальника (Експлуатанта), передбачена чинним законодавством України, за шкоду, заподіяну майну Потерпілих внаслідок пожежі або вибуху, що стались у Приміщенні; раптового і непередбаченого впливу води, що витекла з водопровідної, каналізаційної, опалювальної системи, системи пожежогасіння за винятком пошкодження водою з автоматичних спринклерних систем пожежогасіння)

Що таке франшиза?

Франш́иза — частина збитку, яка підлягає самостійному відшкодуванню (покриттю) страхувальником за свій рахунок при виникненні страхового випадку. Наприклад, якщо у вас по договору «автоцивікли» передбачена франшиза 500 грн, то збитки нижче цієї суми відшкодовуватися не будуть. Також франшиза це спосіб зменшити вартість страхового полісу: чим вище франшиза, тим дешевше буде коштувати поліс, адже клієнт бере час ризиків по відшкодування на себе.

Чи обов’язково страхувати майно на реальну повну вартість, а не балансову?

Страхування майна відноситься до групи добровільного страхування, тому дозволяє страхувати майно по балансовій (залишковій) вартості. Але треба розуміти, що у разі страхового випадку розрахунок відшкодування буде відбуватися відповідно до заявленої вартості. Тобто, якщо приміщення реально коштує 100 000 грн, а по балансовій вартості 10 000 і було застраховано саме по балансовій, то при повному знищенні майна, максимальна сума відшкодування становитиме саме 10 000 грн. Тому ми рекомендуємо страхувати виключно на реальну вартість майна!

Чи є у Вас знижки та акції?

Про всі акції компанії повідомляється на нашому офіційному сайті.

Що стосується знижок, то ми пропануємо багато варіантів: це й знижки постійним клієнтам, це й знижки за кількість (наприклад, коли ви страхуєте автопарк підприємства), це й знижки за беззбитковість (коли ви є нашим клієнтом і за минулий рік у вас не було страхових випадків) та багато іншого.

Ви є українською компанією?

Так, АТ «СГ «Ю.БІ.АЙ. – КООП» є 100%-українською компанією, яка працює без залучення іноземного капіталу.

Чи є аварійний комісар, який виїжджає на ДТП?

Так, ми надаємо аварійного комісара, якщо є необхідність. Залучити аварійного комісара можна зателефонувавши за цілодобовим номером підтримки, який вказано на вашому договорі «автоцивілки» та\або КАСКО.

Чи оплачується евакуатор, якщо авто застраховано за договором КАСКО?

АТ «СГ «Ю.БІ.АЙ – КООП» пропанує своїм клієнтам різні варіанти програм страхування КАСКО, в тому числі й такі, якими передбачено надання клієнту послуг евакуатора у разі необхідності.

Чи потрібно бути особисто присутнім, щоб заключити договір страхування?

Так, Ви маєте власноруч підписати договір після того, як ознайомитись з його умовами.

Чи приймає ваша компанія участь у тендерах?

АТ «СГ «Ю.БІ.АЙ – КООП» регулярно приймає участь у профільних тендерах.

Чи покриває туристична страховка збитки, якщо мене не пропустять прикордонники і зірвуть поїздку?

Туристична страховка для виїжджаючих за кордон покриває лише медичні та транспортні послуги відповідно до умов договору. Компенсацію за відмову допуску на територію країни з боку прикордонної служби даним видом страхування не передбачено.

Чи є страхування від нещасних випадків для дітей, яке вимагають окремі дитячі установи?

Так, наша компанія надає такий вид страхування.

Чи обов’язково «автоцивілку» має оформляти власник авто?

Ні, відповідно до діючого законодавства, договір ОСЦПВ ВНТЗ («автоцивілка») може оформити будь-хто, хто на законних правах використовує автомобіль.

Чи можна збільшити ліміти по договору «автоцивілки»?

Так, клієнт за бажанням має можливість оформити додатковий договір страхування, яким буде збільшено ліміти, передбачені договором «автоцивілки».